Открытый каталог недвижимости.
Вы можете купить, арендовать,
сдать или продать свою недвижимоcть
без посредников! Напрямую!

 
Написать Нам
Введите этот защитный код

Москва:

+7 (925) 4112533

Побережье:

+359 878 626532
+359 878 370337 
+359 878 297375 

Центр:

+359 878 270750 

e-mail: info@ilgabg.com

Як правильно зняти квартиру в теперішній час?

Велика частина проблем при аренде квартиры во Львове посуточно чи в інших містах України  виникає із-за неуважності самих клієнтів. У чому ж винні клієнти? Наприклад, в тому, що співпрацюють з посередниками, а не з власниками квартир чи компаніями, в суборенді яких знаходяться квартири. Отже, які ж проблеми можуть очікувати клієнтів в тих або інших випадках.

Вибираючи компанію, яка пропонує квартири на добу, уважно читайте договір і умови співпраці на сайті. Нормальні компанії, не беруть комісій за квартиру на добу або якщо беруть, то ця сума незначна. Додаткові комісійні відсотки теж не є ознакою того, що ви орендуєте квартиру з першоджерела, а не через ряд посередників. Тут діє правила готелів, а не довгострокової оренди. І якщо ви побачили рядок про те, що повинні заплатити додатково, то краще пошукати іншу компанію. Це перший сигнал про недобросовісну орендодавця.

Проблема друга, про яку ми вже говорили вище, - це бажання зняти квартиры в Киеве посуточно без посередника, тобто безпосередньо у господаря. Звичайно, така квартира Вам обійдеться вам дешевше за ціною. Але Вас можуть очікувати побутові проблеми, у вигляді відсутності ремонту, старих меблів і раптових поломок техніки або взагалі непрацюючої техніки. Задоволення малоприємне, погодитеся. Тим більше що квартири на добу у компаній, що управляють, не набагато дорожче, але однозначно якісно.

Та і взагалі, знімати квартиру у незнайомця, який обіцяє вигоду, безглуздо. Звичайно, хочеться вірити, що всі люди з добротою і взаєморозумінням відносяться один до одного. На практиці ж незнайомець може вас обдурити, замкнути в квартирі і випускати тільки вдень, заздалегідь перераховуючи ложки, техніку і меблі. Сценаріїв розвитку маса, аж до того, що вам доведеться лагодити сантехніку або купувати щось за свій рахунок, замість зламаного не вами.

Також, орендуючи квартиру подобово, варто враховувати і законодавство, яке зобов'язує мати тимчасову реєстрацію. Проживаючи в номері в готелі або в квартирі подобово, орендованою через компанію, що управляє, ви можете не турбуватися. Вам тільки потрібно попередити компанію заздалегідь про те, що вам потрібна реєстрація, надати копії паспорта і міграційної карти, і сплатити цю послугу. Це все, нікуди ходити вам не доведеться, і стояти в черзі теж, а документи принесуть вам прямо в квартиру. А ось якщо ви зняли квартиру у господаря, подумайте, чи погодиться він підтвердити, що ви у нього живете або вам доведеться ховатися від міліції і співробітників правопорядку. Вирішувати де жити під час візиту, звичайно, вам. І все-таки зняти квартиру подобово краще в надійній компанії, яка діє на законних підставах і у якої є обширна база квартир.

жми рассказать друзьям
Комментарии:
Лена
10.08.2017
Аренда квартир посуточно
Случается, что можно попасть в очень нехорошую ситуацию с посуточной арендой, поэтому я не рискую и никому не советую. Арендую у проверенных хозяев на этом сервисе https://vlasne.ua. Можно еще арендовать по рекомендации знакомых, а так у незнакомых довольно опасно.
Добавить комментарий:

оборудование для садоводства https://agrokarkas.com/sadovoe-oborudovanie

agrokarkas.com

Прогноз погоды

  Варна  

Валютный калькулятор

 

Аренда квартир

Заказывайте цыганский ансамбль на свадьбу только на сайте самого популярного фолк-коллектива "Ехали Цыгане".  Компания ИлгаБг - это только качественная недвижимость в Болгарии. Детский отдых в Болгарии - это отличная возможность для детей не только отдохнуть, но а также получить массу положительных эмоций от это замечательно страны!

 


© Copyright ilgabg.com
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru