Открытый каталог недвижимости.
Вы можете купить, арендовать,
сдать или продать свою недвижимоcть
без посредников! Напрямую!

 
Написать Нам
Введите этот защитный код

Москва:

+7 (925) 4112533

Побережье:

+359 878 626532
+359 878 370337 
+359 878 297375 

Центр:

+359 878 270750 

e-mail: info@ilgabg.com

Як правильно зняти квартиру в теперішній час?

Велика частина проблем при аренде квартиры во Львове посуточно чи в інших містах України  виникає із-за неуважності самих клієнтів. У чому ж винні клієнти? Наприклад, в тому, що співпрацюють з посередниками, а не з власниками квартир чи компаніями, в суборенді яких знаходяться квартири. Отже, які ж проблеми можуть очікувати клієнтів в тих або інших випадках.

Вибираючи компанію, яка пропонує квартири на добу, уважно читайте договір і умови співпраці на сайті. Нормальні компанії, не беруть комісій за квартиру на добу або якщо беруть, то ця сума незначна. Додаткові комісійні відсотки теж не є ознакою того, що ви орендуєте квартиру з першоджерела, а не через ряд посередників. Тут діє правила готелів, а не довгострокової оренди. І якщо ви побачили рядок про те, що повинні заплатити додатково, то краще пошукати іншу компанію. Це перший сигнал про недобросовісну орендодавця.

Проблема друга, про яку ми вже говорили вище, - це бажання зняти квартиры в Киеве посуточно без посередника, тобто безпосередньо у господаря. Звичайно, така квартира Вам обійдеться вам дешевше за ціною. Але Вас можуть очікувати побутові проблеми, у вигляді відсутності ремонту, старих меблів і раптових поломок техніки або взагалі непрацюючої техніки. Задоволення малоприємне, погодитеся. Тим більше що квартири на добу у компаній, що управляють, не набагато дорожче, але однозначно якісно.

Та і взагалі, знімати квартиру у незнайомця, який обіцяє вигоду, безглуздо. Звичайно, хочеться вірити, що всі люди з добротою і взаєморозумінням відносяться один до одного. На практиці ж незнайомець може вас обдурити, замкнути в квартирі і випускати тільки вдень, заздалегідь перераховуючи ложки, техніку і меблі. Сценаріїв розвитку маса, аж до того, що вам доведеться лагодити сантехніку або купувати щось за свій рахунок, замість зламаного не вами.

Також, орендуючи квартиру подобово, варто враховувати і законодавство, яке зобов'язує мати тимчасову реєстрацію. Проживаючи в номері в готелі або в квартирі подобово, орендованою через компанію, що управляє, ви можете не турбуватися. Вам тільки потрібно попередити компанію заздалегідь про те, що вам потрібна реєстрація, надати копії паспорта і міграційної карти, і сплатити цю послугу. Це все, нікуди ходити вам не доведеться, і стояти в черзі теж, а документи принесуть вам прямо в квартиру. А ось якщо ви зняли квартиру у господаря, подумайте, чи погодиться він підтвердити, що ви у нього живете або вам доведеться ховатися від міліції і співробітників правопорядку. Вирішувати де жити під час візиту, звичайно, вам. І все-таки зняти квартиру подобово краще в надійній компанії, яка діє на законних підставах і у якої є обширна база квартир.

жми рассказать друзьям
Комментарии:
Лена
10.08.2017
Аренда квартир посуточно
Случается, что можно попасть в очень нехорошую ситуацию с посуточной арендой, поэтому я не рискую и никому не советую. Арендую у проверенных хозяев на этом сервисе https://vlasne.ua. Можно еще арендовать по рекомендации знакомых, а так у незнакомых довольно опасно.
Добавить комментарий:

оборудование для садоводства https://agrokarkas.com/sadovoe-oborudovanie

agrokarkas.com

Воздуховоды из оцинкованной стали цена

воздуховодов из оцинкованной стали. Заказывайте

altervent.ru

Прогноз погоды

  Варна  

Валютный калькулятор

 

Аренда квартир

Заказывайте цыганский ансамбль на свадьбу только на сайте самого популярного фолк-коллектива "Ехали Цыгане".  Компания ИлгаБг - это только качественная недвижимость в Болгарии. Детский отдых в Болгарии - это отличная возможность для детей не только отдохнуть, но а также получить массу положительных эмоций от это замечательно страны!

 


© Copyright ilgabg.com
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru